O mnie

Kim jestem?

Lekarz, psychiatra, ukończyłam I Wydział Lekarski Uniwersytetu Medycznego w Lublinie z wynikiem bardzo dobrym. 

Szkolenie w zakresie psychiatrii odbywałam w II Klinice Psychiatrii i Rehabilitacji Psychiatrycznej SPSK 1 w Lublinie, gdzie prowadziłam również zajęcia ze studentami kierunku lekarskiego oraz brałam udział w badaniach klinicznych. 

W 2022 rozpoczęłam szkolenie w psychoterapii w Całościowym Kursie Psychoterapii Medycznego Centrum Kształcenia Podyplomowego Uniwersytetu Jagiellońskiego i Katedry Psychoterapii UJ Collegium Medicum w Krakowie

Doświadczenie zawodowe dodatkowo zdobywałam, pracując w Szpitalu Neuropsychiatrycznym w Lublinie, w Oddziałach Dziennych Lubelskiego Stowarzyszenia Ochrony Zdrowia Psychicznego, w Centrum Zdrowia Psychicznego dla osób z podwójną diagnozą psychiatryczną, w Centrum Zdrowia Psychicznego NZOZ w Zamościu, a także w Poradniach Zdrowia Psychicznego na terenie Lublina oraz Zamościa. Od początku swojej kariery stawiam na bliski, empatyczny kontakt z pacjentem. Szczególną uwagę poświęcam holistycznemu podejściu do problemów zdrowotnych pacjenta. Stale dążę do podnoszenia kwalifikacji oraz kompetencji zawodowych.

Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego

Interesuje mnie psychiatria chorób afektywnych, zaburzeń nerwicowych, zaburzeń odżywiania, uzależnień, zaburzeń osobowości i zachowania osób dorosłych, psychiatria pierwszego epizodu psychotycznego oraz stanu prepsychotycznego. Szczególnym obszarem do zgłębiania wiedzy są dla mnie zagadnienia nutripsychiatrii oraz wpływu aktywności fizycznej na leczenie i profilaktykę zaburzeń psychicznych. 

Od lutego 2020 jestem certyfikowanym trenerem personalnym ATS Akademii Trenerów Sportu.

 Jestem także członkiem zarządu lubelskiego Klubu Toastmasters będącego częścią międzynarodowej organizacji Toastmasters International

Swoją pracę poddaję regularnie superwizji.

Certyfikaty